RussianEstonianInglise keel
6 571 567
Müügiliidrid
1.85 EUR
0.75 EUR
Cable SATA 6 Gb/s male straight>SATA male upwards angled 20 cm yellow met
2.40 EUR
500 ml, automatic coffee makers & espresso coffee makers
10.50 EUR
Fujifilm Instax Wide Film 10x2
15.30 EUR
Access Point 802.11ac, L4 128MB RAM, 2xGbE LAN, 1xPoE 802.3af/at, RBcAPGi-5acD2nD
61.00 EUR
2,5”, 7mm, SATA III (6.0 Gb/s), 15 nm TLC, Phison S11, Read/Kirjutamise kiirus: 555 MB/s / 540 MB/s, Random...
37.70 EUR
1.05 EUR

TP-Link Archer C7
81.50 EUR
KOHAL / Õismäe tee 1b, Tallinn
Krediit
Sissemaks:
Periood:
Sissemaks: 0%
Intress: 0%
0 EUR - kuumaks

Tarne: KOHAL / Õismäe tee 1b, Tallinn

AC1750 Traadita Dual Band Gigabitne Ruuter
Tootja:TP-Link
WAN liidesed:1x 10/100/1000BaseT (RJ45)
LAN liidesed:4x 10/100/1000BaseT (RJ45)
Juhtimine, monitooring ja konfigureerimine:WEB management
Routing protokollide toetus:Dünaamiline Routing, liikumatu Routing
Toetavad protokollid ja standardid:DHCP - Dünaamiline Host Configuration Protocol, UPnP - Universaalne plug-ja-play, DMZ - Demilitarized Zone, PPTP - Point to Point Tunneling Protocol, L2TP - Layer 2 Tunneling Protocol, DDNS - Dünaamiline Domain Name System
Toetavad VPN protokollid:L2TP, PPTP, IPSec
WLAN tugi:Yes
Toetavad võrgud - Traadita LAN:IEEE 802.11ac - Traadita LAN 1300 Mbps, IEEE 802.11n - Traadita LAN 450Mbps, 2,4GHz, IEEE 802.11g - Traadita LAN 54Mbps, 2.4GHz, IEEE 802.11b - Traadita LAN 11Mbps, 2.4GHz
Krüpteerimine:WPA - Wi-Fi kaitstud ühendus, WPA2 - Wi-Fi kaitstud ühendus II, WEP - Wired Equivalent Privacy
Välisanteeni ühenduspesa:Yes
Välisanteeni ühenduse tüüp:RP-SMA
Kõrgus:32.5 mm
Laius:243 mm
Paksus:160 mm
Andmeleht:Specification [LINK]

Lisatooted
  • Mikrotik S-3553LC20D
    1.25G SFP 1xLC (SM) 1310nm/1550nm 20km ( Pair!)
    61.50 EUR
  • MikroTik wAP ac Must
    Wall AP, 1xGig LAN, 2.4 ja 5GHz 802.11ac, PoE 802.3at, MT RBwAPG-5HacT2HnD-BE
    76.00 EUR
  • MikroTik cAP AC
    Access Point 802.11ac, L4 128MB RAM, 2xGbE LAN, 1xPoE 802.3af/at, RBcAPGi-5acD2nD
    61.00 EUR
  • TP-Link TL-ER5120
    NET ROUTER 1000M BROADBAND
    179.50 EUR
    Alates 7.26 EUR kuumaks
  • TP-Link Archer C5400X
    Traadita Router, Available bandwidth 5334 Mbps, IEEE 802.11a, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac, USB 3.0, 1 WAN, 8x10/100/1000M,...
    311.00 EUR
    Alates 8.97 EUR kuumaks
  • Asus 4G-AC53U
    10/100/1000 Mbit/s, Ethernet LAN (RJ-45) ports 2, 2.4GHz/5GHz, Wi-Fi standards 802.11a/b/g/n/ac, Antenna type Väline, Antennas quantity 2, USB ports...
    162.50 EUR
    Alates 6.57 EUR kuumaks